Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Відкрити
мапу

Квартири подобово Івано-Франківськ

14 пропозицій

150 грн за 1 ніч

вулиця Гната Хоткевича 46/2

Кімнат: 2 Мест: 7
+3809325598...

280 грн за 1 ніч

набережна Василя Стефаника 38

Кімнат: 1 Мест: 4

300 грн за 1 ніч

вулиця Незалежності 89

Кімнат: 1 Мест: 4

250 грн за 1 ніч

вулиця Івана Миколайчука 16

Кімнат: 1 Мест: 4

400 грн за 1 ніч

Дністровська вулиця 55к1

Кімнат: 2 Мест: 6

400 грн за 1 ніч

вулиця Чорновола 153

Кімнат: 2 Мест: 4

355 грн за 1 ніч

Бельведерська вулиця 8

Кімнат: 2 Мест: 4

350 грн за 1 ніч

вулиця Євгена Коновальця 147

Кімнат: 1 Мест: 2

350 грн за 1 ніч

Бельведерська вулиця 8

Кімнат: 2 Мест: 4

353 грн за 1 ніч

вулиця Гната Хоткевича 69

Кімнат: 1 Мест: 4

350 грн за 1 ніч

площа Ринок 25

Кімнат: 1 Мест: 3

230 грн за 1 ніч

вулиця Військових Ветеранів 6А

Кімнат: 1 Мест: 2

255 грн за 1 ніч

вулиця Незалежності 83

Кімнат: 1 Мест: 2

240 грн за 1 ніч

вулиця Гетьмана Мазепи 167/5

Кімнат: 1 Мест: 4

Івано-Франківськ: житло на добу

Сказати, що у Івано-Франківську та області невимовна словами природа - не злукавити ані долі. Саме тут, на кордоні із Закарпатською областю біліють вершини Говерли. Є у краю і свої неофіційні Сфінкси - групи скельних останців, більш відомі як Скелі Довбуша, іноді називають Карпатськими Сфінксами за їх дивну форму. 
Окрім пам'ятників природи, туристу варто звернути увагу на архітектурні пам'ятки. Відомий замок Потоцьких, розташований у Івано-Франківську датується XVII століттям, частково відреставрований, але їхати любоватися їм треба якомога скоріше, основні частини поступово становляться руїнами. Ще одна будівля, пов'язана із сімейством Потоцьких - костьол Невинного Зачаття Діви Марії, був збудований як усипальниця. Сьогодні там приймають відвідувачів у якості гостей Музею мистецтв Прикарпаття. Примітний також і Музей Писанка, єдиний у світі, де сотні експонатів - це розмальовані національні писанки. 

Квартири від власників у інтернеті

Багато значущих для історії пам'ятників знаходиться за межами Івано-Франківська, якщо ви давно планували свою мандрівку у ці місця, то знайте, що без оренди квартири не обійтись. Адже мандрувати доведеться багато, а відпочивати треба у комфортних умовах, щоб проведення часу було дійсно корисним. Ні до чого часами перебирати варіанти подобового житла, дивлячись непрофесійні сайти. Заходьте на Світрент та обирайте житло від власника за доступною ціною та без додаткових комісій, з найкращіми умовами перебування. 
Через наш сайт орендарі знаходять квартири подобової оренди за лічені хвилини. Як це проходить? Завдяки встановленому на сайті фільтру, наші клієнти не витрачають коштовні хвилини підготовки до мандрівки на освоєння пошукової системи. Все просто: пишіть вихідні дані (строки оренди, кількість людей, район, комплектація) та ознайомтеся з наданими варіантами. Винайняти апартаменти у режимі онлайн може кожен. 

Оренда житла подобово

Якими б не були ваші переваги: апартаменти від власників у центрі міста, тимчасове житло усього лише на добу, оренда квартири з кондиціонером - звертайтеся до нас та ми підберемо саме для Вас. Винаймаючи нічліг подобово через інтернет, ви виграєте не тільки як турист, але й як економіст - розрахуйте, скільки ви заощаджуєте грошей та часу, оформивши бронювання разом з нами, обирайте найкраще та не забувайте повертатися до нас знову і знову.